src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Bezpieczeństwo

Kantor.pl gwarantuje całkowicie bezpieczną wymianę walut.

W celu zapewnienia jak największego komfortu dokonywanych transakcji a co za tym idzie bezpieczeństwa pieniędzy, kantor.pl zadbał o najwyższe standardy w zakresie:


  • Bezpieczeństwa wykonywanych transakcji - platforma transakcyjna serwisu kantor.pl korzysta z bezpiecznego protokołu SSL. Połączenie w ramach Panelu Transakcyjnego jest szyfrowane 256 bitowym kluczem, co gwarantuje poufność przesyłanych danych. Kantor internetowy kantor.pl przechowuje wszystkie hasła w serwisie w zaszyfrowanej postaci - nawet administrator serwisu nie ma możliwości ich podglądu. Dodatkowo logowanie do serwisu jest zabezpieczone hasłem maskującym z wykorzystaniem numeru telefonu komórkowego. Jest to procedura znana z systemów zabezpieczeń banków. Kantor.pl posiada certyfikat True BusinessID with EV (Extended Validation), gwarantujący najwyższy poziom ochrony i bezpieczeństwa. Certyfikat EV oznacza, że Serwis kantor.pl został poddany rozszerzonej procedurze weryfikacji. Certyfikat jest wystawiony dla witryny panel.kantor.pl, tj. części transakcyjnej Serwisu. Aby sprawdzić autentyczność certyfikatu, po przejściu do strony logowania, rejestracji lub na stronach Panelu Transakcyjnego, należy sprawdzić czy pasek adresu jest w kolorze zielonym oraz kliknąć kłódkę w pasku adresu i odczytać czy certyfikat jest aktualny i został wystawiony dla firmy SUPER GRUPA PL Sp. z o.o.
  • Bezpieczeństwa finansów - gwarantem bezpieczeństwa jest właściciel serwisu Kantor.pl, firma SUPER GRUPA PL posiada kapitał zakładowy w kwocie 600.000 PLN, co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji dokonywanych w serwisie.
  • Niezawodności serwisu - nasz serwis charakteryzuje się wysoką niezawodnością oraz stabilnością działania.
  • Dobre opinie internautów - użytkownicy mogą uzyskać dostęp do opinii na temat serwisu w linku kantor online opinie.
  • Zgodności z przepisami prawa polskiego
  • Bezpieczeństwa danych osobowych - wszystkie dane osobowe są gromadzone oraz przechowywane w zgodzie z przepisami GIODO.
  • Najlepsza obsługa - nasz zespół budujemy od 16 lat, kładąc nacisk na doświadczenie oraz jak najwyższą jakość obsługi Klienta.

więcej informacji na temat bezpieczeństwa serwisu kantor.pl

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych