src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Pierwsze kroki

W tym dziale wyjaśniamy Państwu od czego zacząć korzystanie z platformy transakcyjnej internetowego kantoru wymiany walut kantor.pl. Znajdziecie tutaj Państwo informacje:

 

 

 

 

Rejestracja

rejestracjaCo należy zrobić by się zarejestrować i zacząć korzystać z usług serwisu. Krok po kroku wyjaśnione zostały następujące po sobie etapy ustanawiania hasła, danych Użytkownika i narzędzi weryfikacyjnych odpowiadających za bezpieczeństwo transakcji. 

 

 

 

Logowanie

logowanie

Wyjaśnione zostało również znaczenie wskazania poprawnych danych Użytkownika, które w dalszej części będą niezbędne do wprowadzenia rachunków bankowych i podejmowania decyzji o wymianie środków, ich wpłacie i wypłacie. Omówiony został mechanizm wymiany walut uwzględniający zagadnienia kursu walut. Na początek dokładna instrukcja jak się zalogować do swojego panelu oraz jak zmienić hasło. W tym miejscu omówione zostały narzędzia weryfikacji Użytkownika.

 

 

Dodawanie kont bankowych

konto bankoweKolejno opisane zostały procedury dodawania kont bankowych z uwzględnieniem kont walutowych oraz kwestie zasilenia, wpłaty środków pieniężnych na konto Użytkownika w serwisie kantor.pl. Pomoc obejmuje kroki niezbędne do powiązania kont w Panelu Transakcyjnym jak i ich usunięcie. Wskazano również sposób prezentacji środków dostępnych na koncie, obsługę historii zleceń, statusu realizacji.

 

 

Wymiana waluty

ekspresowa wymiana walut

Szczegółowo omówione zostały etapy zlecenia i dokonania wymiany walut online. Opisane zostały funkcje i możliwości zleceń wymiany w Panelu Użytkownika z wypłatą środków włącznie. Wskazane zostały okresy realizacji dla poszczególnych transakcji, jak i ewentualne koszty transakcji.

 

 

 

Dowody księgowe

dowody księgoweRozszerzeniem pomocy są zapisy dotyczące dowodów księgowych i kontroli stanu konta. Treść pomocy zawiera także obszerne wyjaśnienia dotyczące postępowania w razie konieczności zmiany hasła lub / i danych Użytkownika. Znajdujące sie zapisy księgowe tutaj będą bardzo przydatne dla księgowych.  Informacje księgowe są archiwizowane w formie załączników i dostępne pod zakładką 'dowody księgowe' według kolejności zdarzenia dla każdej transakcji. 

 


Wszystkie powyżej wymienione tematy pomocy zostały zaprezentowane czytelnie z pomocą grafik, dzięki czemu korzystanie z internetowego kantoru jest łatwiejsze i bardziej komfortowe. Z treści pomocy dowiedzą się Państwo w jaki sposób zarządzać swoim kontem, jak dokonywać transakcji oraz w jaki sposób kontrolować środki na koncie.

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych