src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

O firmie Kantor.pl

Zespół kantor.pl tworzy grupa dobrze ze sobą współpracujących ludzi.


Przygotowując Serwis kantor.pl wykorzystaliśmy nasze bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach z branży IT, instytucjach finansowych i własnych przedsięwzięciach. Uczestniczyliśmy we wdrażaniu szeregu projektów o profilu technicznym i biznesowym dla największych banków i firm IT/Telco w Polsce. W osiąganiu naszych celów opieramy się na solidnym wykształceniu, które zdobyliśmy w najlepszych polskich uczelniach technicznych i ekonomicznych, wieńcząc je światowymi publikacjami i stopniami naukowymi.

Przy realizacji Serwisu kantor.pl kierowaliśmy się potrzebami osób prywatnych i firm, którzy chcą ograniczyć koszty transakcyjne, podnieść bezpieczeństwo i wygodę operacji na rynku walutowym. Wszystkim naszym Klientom oferujemy narzędzie, które łączy bezpieczeństwo i wygodę użytkowania z możliwością uzyskania znaczących oszczędności.

Planujemy stopniowe wprowadzanie nowych funkcjonalności Serwisu kantor.pl, w tym m.in. obsługę większej liczby banków w ramach usługi TopTransfer, ofertę wymiany kolejnych walut. W dalszym rozwoju Serwisu będziemy odpowiadać na potrzeby Klientów wyrażane w opiniach. Jesteśmy przekonani, że każdy Klient, który choć raz skorzysta z naszych usług, już na zawsze zapomni o dotychczasowych formach transakcji walutowych.

Waluty naszą dewizą!

Zespół kantor.pl

Dane adresowe

Adres siedziby Spółki SUPER GRUPA – Operatora Serwisu kantor.pl


SUPER GRUPA PL Sp. z o.o.
ul. Trakt Św. Wojciecha 149
80-017 Gdańsk

Dane adresowe

Spółka SUPER GRUPA PL z siedzibą w Gdańsku, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy.


KRS: 0000694486   NIP: 957 107 51 02   REGON: 22216567


Kapitał zakładowy: 600 000 zł

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych